Aktualności

WIELKANOC 2021
30.03.2021

Wszystkim, którzy z naszą firmą współpracują jako pracownicy, współpracownicy, kooperanci, dostawcy, klienci życzę, aby czas tych Wielkanocnych Swiąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił potrzebnych do realizacji wszystkich planów i marzeń.


Zatem zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.


Sławomir Podgajny

Więcej
Dzień Kobiet - 8 marca !
08.03.2021

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej
składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Życzymy, by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i byście zawsze czuły się doceniane.

Więcej
Serce.
30.11.2020

Dzięki takiemu pojemnikowi możermy komuś pomóc zbierając zakrętki butelek czy na przykład zabawki.

Postanowiliśmy je budować na zamówienie.

Zapraszamy !

Więcej
Wyparka do dżemów
18.11.2020

Piękny kolor dżemu zachowującego do tego najwyższą ilość witamin i innych cennych składników możliwy jest do uzyskania tylko, gdy będzie wytwarzany w wyparce, pod obniżonym ciśnieniem, w niskiej temperaturze wrzenia rzędu 70 oC.

Proponujemy stosowne do tego urządzenie dedykowane szczególnie małym przetwórniom.

Czekamy na pytania.

Więcej
DOZOWNIK WAGOWY
11.08.2020

Prezentowany dozownik wagowy powstał przede wszystkim z myślą o dozowaniu miodów w różnych fazach procesu ich krystalizacji, więc i  konsystencji (od patoki po formy skremowane), ale umożliwia też precyzyjne dozowanie wielu innych produktów półpłynnych i pastowatych.

Więcej
O SZKOLE, JEDNEJ Z WIELU ...
12.04.2019

Ta szkoła strajkuje, jak wiele innych w kraju.

Zupełnie dla nas anonimowa.

Na dobrą sprawę, nie byliśmy nigdy w Żerkowie - choć wiemy, gdzie się znajduje.

Więcej
XXX-te urodziny firmy TTM !
01.02.2019

To ten właśnie dzień. 30 lat temu, 1 lutego 1989 roku, zaczęła istnieć firma "TTM". 30 lat to mnóstwo doświadczeń, wspomnień i miejsc. Od Morza Bałtyckiego, przez Morze Czarne po Śródziemne. Maszyny z TTM znalazły się na Korsyce, w Estonii, w Niemczech czy gdzieś daleko w Kazachstanie. To ogromna przygoda dająca poczucie spełnienia i wolności. Dziękuję tym wszystkim, z którymi przyszło mi dzielić lepsze i gorsze dni istnienia firmy. Dziękuję za pszczołę - przypominającą część życia zostawianą tym pracowitym owadom. To prezent od pracowników, którzy są częścią trwania firmy od tylu już lat. Należą się ogromne podziękowania !

Idziemy zatem dalej ...

Więcej
DOZOWNIK KAPUSTY KISZONEJ
01.02.2019

Ten dozownik staje się coraz częściej jedną z podstawowych maszyn w zakładach zajmujących się produkcją i konfekcjonowaniem kiszonej kapusty (oraz innych, zbliżonych technologicznie produktów, jak flaki, bigos, fasolka po bretońsku itp.).

Jego wydajność 400-800 opak/h (zależnie od wersji) jest satysfakcjonująca w warunkach małych przetwórni spożywczych.

Więcej
Napełniarka grawitacyjna
16.02.2017

Na zamówienie małego kraftowego polskiego browaru wykonaliśmy przejezdną formę 6-nalewakowej napełniarki grawitacyjnej. Urządzenie tworzy istotny postęp w rozlewie piwa, gdyż pozwala napełnić co najmniej 600 butelek na godzinę.

Więcej
Pompa wirowa z regulacją wydajności (spożywcza)
26.01.2017

Przedstawiamy nową, uniwersalną pompę wykonaną w naszej firmie. Jest to pompa z wirnikiem elastycznym o regulowanej wydajności. Może być wykonana jako pompa stacjonarna lub jako przejezdna. Jej korpus może być wyposażony w przyłącza DIN, SMS, MACON, GAS, CLAMP.

Więcej
Orły eksportu 2016
10.01.2017

Miło jest nam pochwalić się wyróżnieniem w regionalnym konkursie ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2016.  Choć naszą malutką firmę dzieli od laureatów przepaść, to mimo to otrzymaliśmy wyróżnienie obok tak znanych i wielkich firm, jak CERAMIKA Paradyż, WIELTON, ERICPOL, OVER Group, KORONA Candles, ADRIAN Fabryka Rajstop, OSM Łowicz.

Więcej