Aktualności

Napełniarka grawitacyjna
16.02.2017

Na zamówienie małego kraftowego polskiego browaru wykonaliśmy przejezdną formę 6-nalewakowej napełniarki grawitacyjnej. Urządzenie tworzy istotny postęp w rozlewie piwa, gdyż pozwala napełnić co najmniej 600 butelek na godzinę.

Więcej
Pompa wirowa z regulacją wydajności (spożywcza)
26.01.2017

Przedstawiamy nową, uniwersalną pompę wykonaną w naszej firmie. Jest to pompa z wirnikiem elastycznym o regulowanej wydajności. Może być wykonana jako pompa stacjonarna lub jako przejezdna. Jej korpus może być wyposażony w przyłącza DIN, SMS, MACON, GAS, CLAMP.

Więcej
Orły eksportu 2016
10.01.2017

Miło jest nam pochwalić się wyróżnieniem w regionalnym konkursie ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2016.  Choć naszą malutką firmę dzieli od laureatów przepaść, to mimo to otrzymaliśmy wyróżnienie obok tak znanych i wielkich firm, jak CERAMIKA Paradyż, WIELTON, ERICPOL, OVER Group, KORONA Candles, ADRIAN Fabryka Rajstop, OSM Łowicz.

Więcej
PAKFOOD 2015
01.10.2015

Okazuje się, że sporo osób i firm poszukuje właśnie takich maszyn i urządzeń, jakie postanowiliśmy zaprezentować publiczności. Były to w tym roku półautomatyczne, uniwersalne dozowniki do konfekcjonowania różnorodnych produktów, jak musztarda, majonez, ketchup, sos, chrzan tarty, olej, jogurt, mleko, sałatka warzywna, kapusta kiszona

Więcej