Aktualności

O SZKOLE, JEDNEJ Z WIELU ...
12.04.2019

Ta szkoła strajkuje, jak wiele innych w kraju.

Zupełnie dla nas anonimowa.

Na dobrą sprawę, nie byliśmy nigdy w Żerkowie - choć wiemy, gdzie się znajduje.

Więcej
XXX-te urodziny firmy TTM !
01.02.2019

To ten właśnie dzień. 30 lat temu, 1 lutego 1989 roku, zaczęła istnieć firma "TTM". 30 lat to mnóstwo doświadczeń, wspomnień i miejsc. Od Morza Bałtyckiego, przez Morze Czarne po Śródziemne. Maszyny z TTM znalazły się na Korsyce, w Estonii, w Niemczech czy gdzieś daleko w Kazachstanie. To ogromna przygoda dająca poczucie spełnienia i wolności. Dziękuję tym wszystkim, z którymi przyszło mi dzielić lepsze i gorsze dni istnienia firmy. Dziękuję za pszczołę - przypominającą część życia zostawianą tym pracowitym owadom. To prezent od pracowników, którzy są częścią trwania firmy od tylu już lat. Należą się ogromne podziękowania !

Idziemy zatem dalej ...

Więcej
DOZOWNIK KAPUSTY KISZONEJ
01.02.2019

Ten dozownik staje się coraz częściej jedną z podstawowych maszyn w zakładach zajmujących się produkcją i konfekcjonowaniem kiszonej kapusty (oraz innych, zbliżonych technologicznie produktów, jak flaki, bigos, fasolka po bretońsku itp.).

Jego wydajność 400-800 opak/h (zależnie od wersji) jest satysfakcjonująca w warunkach małych przetwórni spożywczych.

Więcej
Życzymy wszystkiego dobrego na Święta i Nowy 2019 Rok !
22.12.2018

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
oraz zbliżającego się Nowego Roku
pragniemy złożyć
naszym Klientom, Przyjaciołom, Sympatykom
moc gorących życzeń zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Dobrych Świąt i dobrego Nowego 2019 Roku !

Więcej
Napełniarka grawitacyjna
16.02.2017

Na zamówienie małego kraftowego polskiego browaru wykonaliśmy przejezdną formę 6-nalewakowej napełniarki grawitacyjnej. Urządzenie tworzy istotny postęp w rozlewie piwa, gdyż pozwala napełnić co najmniej 600 butelek na godzinę.

Więcej
Pompa wirowa z regulacją wydajności (spożywcza)
26.01.2017

Przedstawiamy nową, uniwersalną pompę wykonaną w naszej firmie. Jest to pompa z wirnikiem elastycznym o regulowanej wydajności. Może być wykonana jako pompa stacjonarna lub jako przejezdna. Jej korpus może być wyposażony w przyłącza DIN, SMS, MACON, GAS, CLAMP.

Więcej
Orły eksportu 2016
10.01.2017

Miło jest nam pochwalić się wyróżnieniem w regionalnym konkursie ORŁY EKSPORTU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2016.  Choć naszą malutką firmę dzieli od laureatów przepaść, to mimo to otrzymaliśmy wyróżnienie obok tak znanych i wielkich firm, jak CERAMIKA Paradyż, WIELTON, ERICPOL, OVER Group, KORONA Candles, ADRIAN Fabryka Rajstop, OSM Łowicz.

Więcej
PAKFOOD 2015
01.10.2015

Okazuje się, że sporo osób i firm poszukuje właśnie takich maszyn i urządzeń, jakie postanowiliśmy zaprezentować publiczności. Były to w tym roku półautomatyczne, uniwersalne dozowniki do konfekcjonowania różnorodnych produktów, jak musztarda, majonez, ketchup, sos, chrzan tarty, olej, jogurt, mleko, sałatka warzywna, kapusta kiszona

Więcej